Scarlet X


Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Bu mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme sürecini başlatırlar. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır. Stabil enerji iletemeyen ve iğne boyunca enerji veremeyen cihazlarda uygulama sonrasında kabuklanma, morarma, kanama saçlı deri uygulamarında ise saç dökülmesi gibi yan etkiler görülebilir. Uygulamanın FDA onaylı Scarlet X ile yapıldığından emin olunuz.

home_security_trust_us2
 

Smart İğne Teknolojisi


Mikro iğnelerin tedavi sırasında stabil ve doğru bir hedef derinliğine nüfuz edebilmesi için robotik sistem ile akıllı ve hassas bir şekilde üretilmiştir. SMART iğne teknolojisi sayesinde cildin üst tabakasını güçlendirirken Melazma, Rozasea, Hiperpigmentasyon gibi ciltteki damarlanmaya bağlı leke ve kızarıklıkları tedavi etmeye yardımcı olur ve cilt tonunu eşitleyerek cildin daha Net, daha Parlak ve Sağlıklı olmasına yardımcı olur.


Kullanım Alanları

Volumetrik Cilt Germe & Lifting

Total Cilt Gençleştirme

Cilt Yenileme

Elastikiyet Kaybı Uygulaması

Saçlı Deri Germe

Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi

Boyun & Gıdı Toparlama

Melazma Uygulaması

Kızarıklık ve Gül Hastalığı Uygulaması

PIH (Post İnflamatuar Hiperpigmentasyon)

Göz çevresi kırışıklıkları ve göz torbası Uygulaması

İnce Kırışıklık Uygulaması

Akne & Akne Skarı Uygulaması

Yara İzi Uygulaması

Genişlemiş Gözenek Uygulaması

Sebum Dengelenmesi

Cilt Tonusunun Düzenlenmesi

Telenjiektazi & Pigmente Lezyon Uygulaması

Stria (Cilt Çatlakları) Uygulaması

Kaş Kaldırma

Hiperhidroz Uygulaması

Vücut Sıkılaştırma

Kol Sarkmalarının Giderilmesi

Soru ve Cevaplar

1Scarlet X Neden Farklıdır?

Scarlet X, ABD Silikon Vadisi'nde geliştirilen son teknolojidir. Sadece anormal kan damarlarına ve doku zarına tepki veren yeni bir gelişme olan RP (tekrarlanan ultra kısa darbeler) kullanır. Anormal kan damarlarını seçici olarak tedavi ederek, bu yenilikçi SR3 teknolojisi, dermal gençleşmeyi uyarmak için anormal VEGF aşırı üretiminin normalleşmesini ve yeniden yapılandırılmış doku zarının oluşmasını sağlayabilir.

Scarlet X melazma, kızarıklık, PIH'yi tedavi eder ve ince kırışıklıkların giderilmesinde, cilt tonunun aydınlatılmasında, gözeneklerin sıkılaştırılmasında, akne izlerinin iyileştirilmesinde ve cildin bir bütün olarak gençleştirilmesinde güvenlik ve etkinlik açısından klinik olarak kanıtlanmıştır.

2 Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?
Scarlet X uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz iğne teknolojisine sahiptir, uygulama sonrasında morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz.
3Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?
Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedavinin 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır.
4Kimlere Uygulanabilir?
Scarlet X kadın-erkek, tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir.
5Kaç Seans Uygulanır?
Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir. İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı fark hemen görülür ve etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Yıllar içerisinde kolajen azalmasına ve yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan cilt, yeni kolajen üretimine paralel süratle volüm kazanarak genç bir görünüm elde eder. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.
6Uygulama Süresi Ne Kadardır?
İşlem hastanın ihtiyacına göre 20-40 dakika sürmektedir.
7Uygulama Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir Mi?
Uygulama sonrası 1-2 saat sonra geçen hafif bir kızarıklık oluşur. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir. Cildin iyice nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir. Başka bir bakım gerektirmez.
8Uygulama Süresi Ne Kadardır?
İşlem hastanın ihtiyacına göre 15-30 dakika sürmektedir.